KONST / Litografier / Färglitografi 6093685
nr 609 3685
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi , signerad Salvador Dalà (1904-1989), Avarice et prodigalité, 1087150, 33x24
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 9 november 2009
2.200 kr
2.500 kr